Futboll La Liga Sport

ARRIHET MARRËVESHJA/ Lojtari i Arsenal drejt kalimit në La Liga tek klubi i madh…

Lukas Torreira është pranë kalimit tek skuadra e Atletiko Madridit. Uruguajani ka qenë prej javësh në bisedime me ekipin e La Ligas, dhe tani sipas “Goal” ka marrëveshje totale midis lojtarit dhe klubit.

tORREIRA-WEB

Është arritur gjithashtu edhe marrëveshja mes Arsenalit dhe Atletiko Madridit për Torreirën, me lojtarin që do huazohet për një sezon me mundësinë për ta blerë përfundimisht verën tjetër. I vetmi problem është që Atletiko duhet të largojë një lojtar që ti bëjë vend mesfushorit të Arsenalit në skuadër.

Related posts

NJË GJOBË 10.000 EURO E SHNDËRROI/ Ja 17 sekretet e “GLADIATORIT” Mandzukiç

bora.autor

NË NJË LIDHJE ME VAJZËN E KËNGËTARIT FRANCEZ? Zbulohet çfarë po ndodh me jetën personale të Kylian Mbappe

bora.autor

NË PRAG TË NDESHJES NDAJ ESPANYOLIT/ Lajme të mira për Solarin, rikthehet në stërvitje ylli…

Delo.autor

Leave a Comment