Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS/ Predhë nga Werner dhe një magji nga Ziyech, Chelsea shënon dy gola në 4 minuta (VIDEO)

Chelsea ka realizuar dy gola të shpejtë kundër Krasnodar.

Londinezët kanë dyfishuar avantazhin ndaj rusëve me një goditje predhë të Werner nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 76-të.

Në të 80-ën ka ardhur edhe goli i tretë i realizuar nga Ziyech, i pari për marokenin me fanellën e Chelsea-t.

Related posts

Çudia në Japoni, 50-vjeçari Miura rinovon kontratën me Yokohaman

Q.Autor

Klopp: Jam gati ta parkoj autobusin për fitoren

Q.Autor

“BOBAN GËNJEN, JA E VËRTETA!”/ Zbulohet diskutimi që Gazidis i mbajti Piolit dhe lojtarëve të Milanit

Delo.autor

Leave a Comment