Futboll Seria A Sport

CONTE “TRONDITET” PARA DERBIT ME MILAN/ Një tjetër titulluar i Inter rezulton pozitiv me koronavirus

Telashe për Antonio Konten, në prag të derbit të 17 tetorit ndaj Milanit. Pas Bastonit një tjetër futbollist i Interit ka rezultuar pozitiv me Koronavirus. Bëhet fjalë për sllovakun Milan Shkriniar.

milan shkrinjar

Mediat italiane raportojnë se 25-vjeçari është izoluar menjëherë, teksa rrezikon ndjeshëm derbin kundër kuqezinjve. Në orët në vijim pritet të mësohen detaje të reja nga situata në kampion zikaltër, që nuk duket dhe aq e qetë orët e fundit.

Related posts

Era Istrefi: Momenti i më i paharrueshëm i Botërorit? Kur 2 shqiptarët shënuan për Zvicrën

Isa.Autor

BËN GJESTIN E MADH/ Igli Tare rikthehet në origjinë, dhuron bazë materiale për ekipin e Tepelenës

Delo.autor

10 sportistet më tërheqëse, mes tyre një shqiptare (FOTO)

Q.Autor

Leave a Comment