Futboll Seria A Sport

LISTA CHAMPIONS/ Conte merr Nainggolan, jashtë Vesino dhe Padeli

Sipas rregullores, Interi i ka komunikuar ditën e djeshme UEFAs listën e futbollistëve të regjistruar për fazën e grupeve të Ligës së Kampioneve 2020-’21. Mbeten jashtë Padeli dhe Vesino.

jelang-laga-kontra-lazio-antonio-conte-pastikan-inter-siap-tempur

LISTA A

1.Samir Handanoviç

2.Ashraf Hakimi

5.Roberto Galjardini

6.Stefan de Vraj

7.Aleksis Sançez

9.Romelu Lukaku

10.Lautaro Martinez

11.Aleksandar Kolarov

12.Stefano Sensi

13.Andrea Ranokia

14.Ivan Perisiç

15.Eshli Jang

22.Arturo Vidal

23.Nikolo Barela

24.Kristian Eriksen

33.Danilo D’Ambrozio

36.Mateo Darmian

37.Milan Shkriniar

44.Raxha Naingolan

77.Marselo Brozoviç

95.Alesandro Bastoni

97.Ionut Radu

LISTA B

35.Filip Stankoviç

42.Lorenco Moreti

99.Andrea Pinamonti

Related posts

PAS BARAZIMIT ME LAÇIN/ Trajneri Stojku: Futbolli nuk matet me rastet e humbura, për penalltinë…

Delo.autor

LAJM I ËMBËL/ Granit Xhaka bëhet baba për herë të dytë. Ja emri që zgjodhën për të voglën e tyre…

Delo.autor

EMANUELE NDOJ PËSON DËMTIM/ Brescia gjen zëvendësuesin e mesfushorit shqiptar…

Delo.autor

Leave a Comment