Futboll Seria A Sport

E BUJSHME/ Solli CR7 tek Juventus, drejtori sportiv mund të largohet këtë muaj nga “bardhezinjtë”

Drejtoi sportiv i Juventusit, Fabio Paratici është ende në qendër të polemikave te Juventus për zgjedhjen e plotësimit të vendeve për lojtarët jo-BE me blerjen e McKennie në vend të përqendrimit te Luis Suarez.

Kjo është arsyeja pse e ardhmja e tij në Juventus nuk është e sigurt dhe Roma është e gatshme ta shfrytëzojë atë. Lamtumira nga Zonja e Vjetër mund të mbërrijë më 15 tetor dhe Fienga i ka propozuar emrin e tij presidentit Friedkin.

Një marrëveshje me vlerë 2 milion në sezon për tre vjet mund të jetë gati për të, me kontaktet e para tashmë të filluara direkt në mënjanë të ndeshjes midis dy klubeve që përfundoi 2-2 në Olimpico – raporton Il Messaggero.

Related posts

RIKTHEHET TEK FITORJA/ Barcelona mposht Elche-n dhe ngjitet në vendin e tretë. Askush si Messi në Europë

Delo.autor

FRANCË-KROACI/ Finalja e diferencave të mëdha (DETAJE)

Isa.Autor

Kampionët e vitit 2018

Delo.autor

Leave a Comment