Futboll La Liga Sport

“EL CLASICO”/ Kapiteni Ramos bën gjithçka vetë, Real Madrid në avantazh (VIDEO)

Real Madridi ka rimarrë avantazhin në ndeshjen ndaj Barcelonës për 1-2.

Ekipi madrilen shënoi me anë të një penalltia që u fitua po nga Ramos.

Ai u tërhoq nga fanella brenda zone dhe VAR vendosi që të gjuhej nga pika e bardhë. Mbrojtësi nuk gaboi, pavarësisht se Neto kuptoi krahun e goditjes.

Related posts

Dybala mjafton për t’i “fikur dritat” Teatrit të Ëndrrave, Man City fiton me lehtësi ndaj Shakhtar

Isa.Autor

E papritur në Leipzig-Bayern Munchen, ylli gjerman shpërthen ‘Red Bull Arenën’

Q.Autor

LIVE/ Torino-Milan, Starton sfida

Delo.autor

Leave a Comment