Futboll La Liga Sport

“MOS PASONI MË TEK AI”/ E konsideron baba, si e ka pritur talenti Vinicius deklaratën e Benzema

Vinicius Xhunior e ka vlerësuar gjithmonë Karim Benzemanë dhe e ka konsideruar si baba. Ditën e djeshme, sulmuesi brazilian është befasuar shumë nga këto deklarata të francezit dhe nuk i ka pritur aspak mirë.

Megjithatë, nuk do të bëjë polemika dhe ka vendosur që të vazhdojë në heshtje të punojë dhe të mos krijojë më probleme për Realin.

Kjo nuk është hera e parë që Benzema dhe Vinicius kanë pasur diskutime me njëri-tjetrin. Një vit më parë, francezi e këshilloi që të mos luante me kokën e ulur, por të kombinonte me të. Këtë herë bëhet fjalë për një deklaratë pas shpine dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer brazilianit.

Related posts

RRËFEN ANËN E TIJ TË HISTORISË/ Mjeku i Maradonës: E vërteta e vdekjes së Diegos dhe një përgjigje për akuzat

Delo.autor

PREJ MË SHUMË SE NJË DEKADË PA SHTËPI/ Olsi Rama: Ja kur pritet të jetë gati kompleksi i Partizanit

Delo.autor

E PAPRITUR/ Klop zbulon të ARDHMEN: Kam kontratë këtu, por më PËLQEN të trajnoj në…

Isa.Autor

Leave a Comment