Futboll Sport

“MUND TË SHKOJNË DERI NË FUND…”/ Casillas i dorëzon rekordin CR7 dhe zgjedh favoritet për Champions

Ish-portieri Iker Casillas ka folur për C ristiano Ronaldo-n dhe Juventusin në një intervistë të dhënë për Sportweek.

“Cristiano do ta kalojë shumë shpejt rekordin tim të ndeshjeve në Champions, por kjo është e bukura e rekordeve”.

“Nëse nuk do të ketë probleme fizike do ta tejkalojë pa probleme, më duket mirë”.

“Champions? Juventus ka një skuadër të bukur. Edhe Bayern-i me Real-in, ashtu si City me Liverpool, të gjitha mund të shkojnë deri në fund”.

Related posts

ARRESTOHEN DY PERSONA/ Fotot e trupit të pajetë të Sala publikohen në internet

Delo.autor

E PABESUESHME NË SERIE A/ Me portën e boshatisur, shikoni se çfarë ka humbur sulmuesi i Brescias (VIDEO)

Delo.autor

Ish-bashkëlojtari e pranon: Do dëshironim ta kishim RONALDON te Real Madridi

Isa.Autor

Leave a Comment