Futboll Premier League Sport

PAS BARAZIMIT NDAJ SOUTHAMPTON/ Werner: Nuk mund të fitojmë kështu

Ka shënuar dy gola, të parët në Premier League qëkur ka shkuar te Chelsea, por Timo Werner nuk mund të jetë shumë i kënaqur.

Blutë, në fakt, kanë barazuar 3-3 në shtëpi kundër Southampton, duke e pësuar golin e tretë në minutën e 92-të.

“Jemi Chelsea dhe duhet të synojmë vendet e para, por titulli nuk fitohet në sulm, por në mbrojtje”, ka thënë sulmuesi për Sky.

“Ne po pësojmë shumë gola, është e vështirë të fitohet kampionati në këtë mënyrë. Duhet të punojmë shumë, gjashtë gola të pësuar në tri ndeshje janë me të vërtetë shumë”.

Related posts

Liverpool shfaq interes për portierin e Barcelonës

Sadik.Autor

JUVENTUSI dhe ylli i Genoas në “majë” të Seria A, Cristiano RONALDO mbetet në hije

Isa.Autor

Arsenali i fortë për Milanin

Q.Autor

Leave a Comment