Futboll Seria A Sport

NUK LUAJTËN NDAJ JUVENTUSIT PËR SHKAK TË RASTEVE ME COVID/ Napoli merr lajmin e shkëlqyer

Napoli ka marrë një lajm shumë të mirë së fundmi, përsa i përket situatës me koronavirus në skuadër.

Pas testeve të kryera, është zbuluar se të gjithë futbollistët napolitanë kanë rezultuar negativë. Në këtë situatë ata do të jenë të gjithë të gatshëm për ndeshjen ndaj Atalantës në fundjavë.

Një lajm ky i shkëlqyer për Gatuzon, që tashmë do të ketë të gjithë skuadrën të gatshme. Kujtojmë se te Napoli kishin rezultuar pozitivë mesfushorët Zielinski dhe Emlas, të cilët u bënë shkak që ndeshja ndsj Juventusit e planifikuar më 4 tetor të mos zhvillohej, pasi autoritetet mjekësore nuk lejonin klubin napolitan të udhëtonte drejt Torinos.

Related posts

LORIK CANA BABA PËR HERË TË DYTË/ Zbulohet emri i vajzës

bora.autor

LAZIO MERR LAJMIN E MIRË/ Pas kryerjes së tamponit, ylli Immobile shërohet nga COVID-19

Delo.autor

KËRKON TË “BLINDOJË” MBROJTJEN/ Milan gati 20 milionë euro për mbrojtësin holandez…

Delo.autor

Leave a Comment