Futboll La Liga Sport

ZIDANE NË KRIZË ME REALIN/ Gjigantët e Europës kontaktojnë me trajnerin francez…

E ardhmja e Zinedine Zidane te Real Madrid nuk është e sigurt pavarësisht fitores së Clasico-s dhe Paris Saint-Germain po provon të përfitojë nga kjo situatë.

Sipas El Chiringuito TV, drejtuesit e klubit francez kanë intensifikuar kontaktet me trajnerin francez për ta marrë këtë të fundit në Paris ku marrëdhënia me trajnerin aktual Tuchel nuk është nga më të mirat.

Nëse Zidane do të largohej nga Real Madrid, atëherë do të flitej menjëherë për një kthim në atdhe të trajnerit.

Related posts

“MEMPHIS DEPAY I SHOKOI TË GJITHË”/ A është ky goli i vitit? (VIDEO)

Isa.Autor

SPRINT MË SHUMË SE 70 METRA/ Fantazisti shqiptar shkëlqen me dopietë në Angli (VIDEO)

Delo.autor

“CONMEBOL” PUBLIKON KALENDARIN/ Finale me një ndeshje për kupat amerikano-jugore

Isa.Autor

Leave a Comment