Futboll Sport

E PAZAKONTË NË ANGLI/ Futbollisti e prek kundërshtarin tek organet gjenitale. Ja si reagon… (VIDEO)

E pazakontë ajo që ka ndodhur në ndeshjen e Championship në Angli mes Preston dhe Sheffield Wednesday.

Në mënyrë krejt të çuditshme, mbrojtësi i Preston Darnell Fisher preku te organet gjenitale lojtarin kundërshtar Callum Paterson.

Askush nuk mund të thotë çfarë e shtyhu futbollistin drejt një akti të tillë, ndërsa Federata Angleze e Futbollit ka nisur hetimet për rastin në fjalë.

VIDEO

Related posts

I MORI BURRIN/ E dashura e Hulk letër prekëse hallës: Asnjë gjethe e vetme nuk bie pa lejen e Zotit!

Delo.autor

Gattuso nisë stërvitjen me skuadër të përgjysmuar

Sadik.Autor

KORONAVIRUSI/ Mesfushori Gomez: Duket si një film horror dhe nuk po ekzagjeroj

Delo.autor

Leave a Comment