Futboll Sport

KUALIFIKIM PAS 2 VITESH/ Paneli televiziv fluturon në gëzim gjatë transmetimit “live” (VIDEO)

Triumfi i Skocisë dje në mbrëmje në takimin “play-off” me Serbinë ka bërë që emocionet të rrëmbejnë dhe analistët e programit të “Sky Sports”.

Pas konfirmimit nga penalltitë me rezultatin 4-5 për Skocinë, panelti ka fluturuar në ajër nga gëzimi. Megjithëse janë personazhe televizive, pjesëmarrja për herë të parë në një kompetecion ndërkombëtar pas 22 vitesh ka çuar në delit jo vetëm tifozët, por dhe analistët skocezë të “Sky Sports”.

Related posts

NDESHJE SPEKTAKOLARE/ West Ham i shkakton humbjen e parë Liverpool-it dhe i kalon në renditje

Delo.autor

Ronaldo te Juventusi, por Real synon yllin e Serie A

Sadik.Autor

Manchester United dhe Bayern po luftojnë “kokë më kokë” për Bonuccin

Sadik.Autor

Leave a Comment