Champions League Futboll Sport

MANCHESTER UNITED-BASAKSEHIR/ Solskjaer përjashton nga ekipi mesfushorin… (FORMACIONET ZYRTARE)

Do të zhvillohet prej orës 21:00 sfida mes Manchester United dhe Basaksehir, e vlefshme për javën e katërt të Grupit H të Champions League.

Bie në sy mungesa e Paul Pogba tek anglezët, me francezin që nuk do të jetë i pranishëm as në stol. Në fushë nga minuta e parë Edinson Cavani.

Formacionet zyrtare

Manchester United (4-2-3-1): De Gea; Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Telles; Fred, van de Beek; Martial, Fernandes, Rashford; Cavani.

Basaksehir (4-3-3): Gunok; Rafael, Skrtel, Epureanu, Bolingoli; Turuc, Ozcan, Kahveci; Visca, Ba, Chadli.

Related posts

E BUJSHME/ Arrihet marrëveshja, Kavani drejt transferimit te skuadra e…

bora.autor

Keidi Bare thërret publikun: Na mbështesni! Kemi nevojë për ju

Sadik.Autor

TIFOZËT MARRIN LAJMIN E SHUMËPRITUR/ Seria A gati t’i hapë stadiumet në masën 25%

Delo.autor

Leave a Comment