Futboll Seria A Sport

POLEMIKAT PËR TË ARDHMEN E MESFUSHORIT ERIKSEN/ Marotta: Jemi në një moment shumë të vështirë

“Jemi në një monet shumë të vështirë, që mund ta kalojmë vetëm duke qëndruar të bashkuar brenda dhe jashtë fushës”.

Këto kanë qenë deklaratat e bëra nga Beppe Marotta, administratori i deleguar i Inter-it, për Sky Sport pak minuta para ndeshjes kundër Sassuolo-s në Mapei Stadium.

Në lidhje me të ardhmen e Eriksen: “Të shohim se çfarë do të ndodhë në merkaton e janarit. Ka mundësi që lojtari të na kërkojë të shitet”.

Related posts

Heroi i finales së 2014 reagon pas lënies jashtë nga Rusi 2018

Sadik.Autor

Trajneri i Suedisë: Portieri i Anglisë bëri diferencën, mund të ishim kualifikuar ne

Isa.Autor

Udinese interesohet për mbrojtësin e Milanit

Sadik.Autor

Leave a Comment