Gossip

TRADHËTOI PËR 8 VITE ME BASHKËSHORTEN E VËLLAIT/ Legjenda Gigs në telashe, rrestohet nga policia për…

Policia britanike ka arrestuar ish-lojtarin e Mançester Junajtid, Rajan Gigs, i cili është trajner i Uellsit.

Gigs është arrestuar nga policia, pasi dyshohet se sulmoi të dashurëm e tij, Kejt Grevill.

Fqinjët e ish-lojtarit, kanë telefonuar policinë, pasi kishin dëgjuar britma nga shtëpia e tij. Menjëherë pas kësaj, policia zbarkon në shtëpinë e Gigs dhe e arreston.

E dashura e tij kishte disa dëmtime në trup, por nuk kërkoi ndihmë mjekësore, ndërkohë që Gigs e ka mohuar të ketë sulmuar të dashurën e tij.

Gigs është në lidhje me Greville që nga viti 2017, kohë kur u divorcua nga ish-gruaja Stasei, të cilën ai e tradhtoi me gruan e vëllait të tij për plot tetë vite radhazi.

Related posts

PASIONI PËR GOLFIN DHE NGJYRAT BARDHEZI/ Kjo është tifozja “vip” e Juventus (FOTO)

Delo.autor

PAGUAN 5 MIJË EURO NATA/ Njihu me vilën luksoze ku po kalon pushimet Messi (FOTO)

Delo.autor

VDEKJA E LEGJENDËS SË NBA/ Vanessa Bryant poston FOTON “familjare” bashkë me Kobe e Gianna

Delo.autor

Leave a Comment