Futboll Ndeshjet Live Sport

CHELSEA-KRASNODAR/ “Blutë e Londrës” luajnë për prestigj në këtë ndeshje (FORMACIONET ZYRTARE)

Chelsea do të luan sonte ndeshjen e fundit në Ligën e Kampionëve kundër Krasnobarit të Rusisë .

Blutë e Londrës tashmë e kanë përfunduar punën me kualifikim, pasi që kanë mposhtur Sevillën me rezultat 5-0 javën e kaluar, duke siguruar kështu kalimin në 1/8 e finales se Ligës së Kampionëve.

Ndeshja kundër Krasnobarit sonte do të jetë një ndeshje për statistika e Chelsea derisa Lampard ka startuar me një formacion të kombinuar ku nga fillimi luan Abraham dhe i riu Anjorin.

Formacionet zyrtare:

Chelsea

FC Krasnobar

Related posts

LIVE/ “EURO 2020”: Mbyllet ndeshja Holandë-Austri. Rezultati 2-0

Delo.autor

“NDESHJA E FUNDIT”/ Dëmtohet KAMPIONI i Botës, ja sa do të QËNDROJË pushim

bora.autor

Botërori i 2026, zbulohet për kë votoi Shqipëria

Sadik.Autor

Leave a Comment