Futboll Sport

U PËRFOL PËR NJË KALIM TE MILANI/ Trajneri i njohur drejt Premier League

Detajet e fundit mungojnë, por Julen Lopetegui është një hap larg West Hamit. Sipas asaj që shkruan mediat, bëhet fjalë për një shkollë dyvjeçare me vlerë 4 milionë euro plus bonus, me opsionin për të tretën që do të aktivizohet nëse klubi i Premier League përfundon në Evropën.

Spanjo u përfol për një kalim te Milani, por diçka e tillë nuk do të ndodhë. Në këto kushte, kuqezinjtë janë të prirur të bëjnë alternativa të tjera. Në shtëpinë e klubit të Serie A po merret në konsideratë Sergio Conceicao i Portos, një profil i ndryshëm nga Lopetegui.

Related posts

VLLAZNIA-TEUTA/ Pas një krosimi në zonë, Kuembembanjë ndëshkon me kokë “Shkodranët” (VIDEO)

Delo.autor

“PSG-JA IME MË E MIRË SE KJO E POCHETTINOS”/ Ibrahimovic: Ja çfarë nuk më pëlqen te Mbappe

Delo.autor

LIVE/ Ka nisur sfida në “San Siro” mes Milanit dhe Bresicas

Delo.autor

Leave a Comment