Futboll Seria A Sport

E BUJSHME/ Lojtari i Milanit i kërkon klubit të dalë në shitje, skuadra italiane e vëzhgon nga afër

Mateo Muzakio i ka kërkuar largimin klubit të Milanit pasi nuk po gjen hapësira tek skuadra kuqezi këtë sezon.

Sipas “La Gazzetta dello Sport”, mbrojtësi argjentinas kërkohet nga Xhenoa, dhe nëse mbërrin ndonjë ofertë tek Milani për të mbrojtësi 30-vjeçar nuk do t’a refuzonte.

Këtë sezon Muzakio nuk ka zhvilluar asnjë sfidë me fanellën kuqezi.

Related posts

KORONAVIRUSI/ Sllovenia pritëse ndaj Kombëtares, ja plani për miqësoren tjetër

Delo.autor

22 NDESHJE PA FITORE/ Trajneri i klubit të Bundesligës me deklaratë të çuditshme: Ekipi është si një shishe ketçapi

Delo.autor

CARABAO CUP/ Manchester City mposht me “POKER” Arsenal-in dhe kualifikohet në gjysmëfinale

Delo.autor

Leave a Comment