Futboll Seria A Sport

E BUJSHME/ Mesfushori Eriksen nuk do të jetë prezent në ndeshjen ndaj Veronës, ja arsyeja e vërtetë…

Lajme të mira për Kristian Eriksen, por jashtë fushës së blertë. Sipas “SKY Sport”, fantazisti danez ka fluturuar drejt Danimarkës dhe nuk do të jetë prezent në ndeshjen e fundit të vitit 2020 ndaj Veronës sot pasdite në stadiumin “Marc Antonio Bentegodi”.

Kjo zgjedhje nuk ka të bëjë aspak me trajnerin Antonio Konte, por ylli danez do të bëhet baba për here të dytë, dhe ka kërkuar leje të udhëtojë për drejt bashkëshortes së tij. Është ende e paqartë e ardhmja e Eriksenit me Interin dhe nuk dihet nëse kjo do të jetë një lamtumirë me klubin nga Milano.

Related posts

“JAM SHUMË I LUMTUR PËR…”/ Neymar shfaqet në klipin e Everton, ja për çfarë bëhet fjalë (VIDEO)

Delo.autor

TEUTA-GRANADA/ Martini bën ndryshime në mesfushë tek “Djemtë e Detit” (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

NGA PREMIER LEAGUE TEK BURGU PËR PEDOFILI/ Ish-fubollisti i Manchester Cityt lirohet pasi kreu…

Delo.autor

Leave a Comment