Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Premier League: Mbyllet ndeshja Fulham-Liverpool. Rezultati 1-1

Starton sfida mes Fulhamit dhe Liverpoolit, e vlefshme për Premier League.

Xherdan Shaqiri mungon sërish këtë ndeshje, ashtu si Diogo Jota, derisa Chamberlain është rikthyer nga dëmtimi i gjatë.

 

LIVE/ Fulham – Liverpool 1-1

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 79/ LIverpool barazon shifrat me golin e shënuar nga Mohamed Salah.

Nis pjesa e dytë

****

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 25/ Fulham kalon në avantazh me golin e shënuar nga Bobby Reid.

MINUTA 1/ Starton ndeshja

Related posts

E PAZAKONTË NGA RUSIA/ Përurohet fusha e krijuar nga gotat plastike të birrës (FOTO)

Delo.autor

MË I MIRI NË BOTË/ Pushtimi i MESITnë Champions: Ja info-grafiku i 103 golave të tij

Isa.Autor

STATISTIKA TË FRIKSHME/ Milano kryeqytet i Europës, askush më mirë se Milan dhe “Zikaltërit”

Delo.autor

Leave a Comment