Futboll Kategoria Superiore Sport

“MARINA, MARINA…”/ Starova shpalos talentin e tij në këngë. Drejtori i Teutës në versionin… artist (VIDEO)

Në darkën e fundvitit të organizuar nga klubi i Teutës, Sulejman Starova, drejtori i klubit durrsak, ka shpalosur talentin e tij në këngë! Dihet që “Bobi” është një admirues i muzikës italiane, por jo vetëm!

Atij i pëlqen edhe stili i futbollit italian, kuzhina dhe padyshim gjuha italiane!

Dje ka kënduar me miqtë e tij këngën “Marina” të kantautorit Roko Granata.

Si gjithmonë, ish-trajneri i Partizanit dhe shumë skuadrave të tjera në kampionatin shqiptar di të shkëlqejë brenda dhe jashtë fushe.

Fitorja 0-3 ndaj Kukësit dje në “Elbasan Arena” ka kthyer gëzimin në kampin durrsak, teksa Teuta e sheh veten në fund të 2020-ës në vendin e dytë me 6 pikë më pak se Vllaznia kryesuese duke bërë një kapërcim të jashtëzakonshëm me triumfin e fundit në renditje.

VIDEO

Related posts

NË 2018 LAZIO ISHTE PRANË KUALIFIKIMIT NË CHAMPIONS/ Presidentit Lotito nuk i del inati: Duhet të kisha dhënë urdhër që…

Delo.autor

“BOMBA” NGA ANGLIA/ Si dështuan diskutimet mes Conte-s dhe Tottenham

Delo.autor

E PAZAKONTË/ Chelsea dëshiron të bëjë HAZARDIN lojtarin më të paguar, por ai NUK firmos SEPSE…

Isa.Autor

Leave a Comment