Futboll Seria A Sport

NË KËRKIM TË NJË SULMUESI/ Fiorentina gati të kthejë në Serinë A ish-lojtarin e “Kuqezinjve”…

Fiorentina është në kërkim të një sulmuesi dhe në janar do të hidhet në sulm të Kris Piatek.

Ish-lojtari i Milan-it ka përfunduar prej kohësh në shënjestrën e klubit vjollcë, që shpresojnë të bindin Hertha Berlin që ta lënë të kthehet në Itali.

Ndodhtë me formulën e huazimit me të drejtën e blerjes të fiksuar në 20 milionë euro.

Related posts

Mats Hummels : Sane nuk mund të konsiderohet si Muller dhe Ozil

Sadik.Autor

IU REFERUA DUELEVE TË VJETRA/ Casillas habit: “Pleshti” më ka bërë një portier më të…

Delo.autor

REALI E BARÇA E PRESIN NË SPANJË/ Neymar FIRMOS një marrëveshje të re që e…

Isa.Autor

Leave a Comment