Eredivisie Futboll Sport

16 GOLA NË 16 NDESHJE/ Ja kush është lojtari që po tërbon mbrojtjet në kampionatin holandez…

Golat e tij po e mbajnë VVV Venlo jashtë vendeve të fundit të renditjes për momentin.

Georgios Giakoumakis po bën të çmenden mbrojtjet kundërshtare në Eredivisie.

Sulmuesi grek, 26 vjeç, është bërë lojtari i shtatë dhe vetëm i dyti i këtij shekulli (pas John Guidetti-t) që ka ruajtur një mesatare prej një goli për ndeshje në 16 javët e para të kampionatit holandez.

Related posts

Cikalleshi titullar, Osmalinspori shkatërroi 0-3 Genclerbirliginë

Sadik.Autor

Propozimi i profesorit në Itali: Ronaldo duhet të bëhet objekt studimi në shkolla…

Isa.Autor

ISHIN PREKUR NGA COVID-19/ Reali merr përgjigjet e testeve të tamponëve, Hazard dhe Militao rezultojnë…

Delo.autor

Leave a Comment