Futboll La Liga Sport

PO BËHET VIRALE/ Portieri Courtois “çmend” rrjetet sociale, tifozët e krahasojnë me legjendën (VIDEO)

Një video e Thibaut Courtois po bën xhiron e rrjeteve sociale në Spanjë.

Por këtë herë nuk janë protagoniste pritjet e shumta të portierit belg, por një seri goditjesh standarde (pa mur)të bëra nga numri një i Real Madrid, i cili ka treguar se ka një këmbë shumë “të nxehtë” dhe shumë të saktë.

Dikush ka ngritur pyetjen nëse mund të bëhet Chilavert-i i ri, i bërë i famshëm kryesisht për shkak të golave të shumtë që ka shënuar në karrierë me goditje dënimi dhe penallti.

Related posts

HARBOHET RONALDO/ CR7 vizitohet në HOTEL nga një FEMËR SEKSI, fotografohen duke u…(FOTO)

Isa.Autor

Allegri: Nuk e fajësoj Buffonin, për 20 vite ka qenë shembull

Sadik.Autor

FLET ISH-MBROJTËSI I “DJAJVE TË KUQ”/ Ferdinand injoron: Absurde të fitojë Van Dijk para dy…

Delo.autor

Leave a Comment