Futboll Gossip Sport

BABA PËR HERË TË DYTË/ Lorik Cana poston FOTON e veçantë me vogëlushen e tij Enkelejda duke e ledhatuar

Loriku është treguar shumë hermetik në privatësinë e të voglës së tij, Enkelejdës duke mos i publikuar asnjë foto ku i tregon portretin e për më tepër fotot me të janë shumë të rralla.

Mbrëmjen e djeshme, Loriku e theu këtë rregullin e privatësisë dhe postoi një foto teksa i dhuron një puthje në kokë vogëlushes.

Enkelejda shihet se është rritur shumë që nga hera e fundit që e kemi parë. Ajo pak ditë më parë festoi ditëlindjen dhe mami Monika na tregoi disa pamje nga ambienti i zbukuruar për festën, që u zhvillua në shtëpi në përshtatje të kushteve të pandemisë.

 

 

Shpresojmë që në vazhdim Loriku e Monika të publikojnë më shpesh foto me vogëlushen, por tani për tani na mjafton ëmbëlsira që na dhuroi sot ish-kapiteni.

  • foto galeri

Related posts

JUVENTUS-UDINESE/ Sarri me ndryshime në këtë ndeshje, CR7 në shtëpi (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

SPECIALE/ SHQIPËRI-SKOCI: Sfida jetike e PANUCCIT dhe përpjekja për të ndriçuar të ardhmen

Isa.Autor

Nëse gjithçka shkon sipas planit, Coutinho debuton për Barçën në mesjavë

Q.Autor

Leave a Comment