Gossip

BUKUROSHJA SEKSI “E TEPRON”/ Partnerja e ish-sulmuesit të Milan i vë “flakën” rrjetit me format bombastike (FOTO)

Majoh Barbeito e mban shumë të lartë linjën. Janë të shumta fotot që e portretizojnë, ndërkohë që stërvit fizikun e saj.

Në postimin e saj të fundit në “Instagram”, partnerja e Lukas Okampos, sulmuesit të Sevijes dhe Argjentinës, ka publikuar një seri postimesh ku ka shfaqur format e saj për gëzimin e ndjekësve.

Related posts

PO SHKËLQEN ME LIVERPOOL/ Xherdan Shaqiri krijon me GUR fanellën e tij (FOTO)

Delo.autor

PAS DIVORCIT ME YLLIN E JUVENTUSIT/ Ish-e dashura e Dybalas kërkon të bëhet… (FOTO)

Delo.autor

“JETON ME NJË MILIONER,NA SILL TË PAKTËN 1000 EURO”/ Tezja akuzon Xheorxhinën

Delo.autor

Leave a Comment