Futboll Seria A Sport

COPPA ITALIA/ I mjaftojnë 2 minuta lojë, Kulusevski zhbllokon sfidën për Kampionët e Italisë (VIDEO)

Juventusi ka gjetur menjëherë golin pas 2 minutash lojë ndaj Genoas, në Kupën e Italisë.

Lëvizje e bukur e Morata që pason për Chiellini i cili ndodhet në mesfushë dhe gjen Kulusevskin me një lëvizje fantazisti.

Suedezi kap mbrojtjen e Genoas të papërgatitur dhe e ka të lehtë të mposhtë Palearin.

VIDEO

Related posts

“NUK MENDOJ SE…”/ Guardiola kundër prokurorëve: Ata akuzohen për krime që…

Delo.autor

CHAMPIONS/ Shpërthen “Parc des Princes”, Di Maria zhbllokon sfidën. Ja “PERLA (VIDEO)

Delo.autor

“BOOM” NGA MADRIDI/ Reali €370 mln për blerjen e bujshme! “AS” zbulon listën

Isa.Autor

Leave a Comment