Futboll Seria A Sport

COPPA ITALIA/ I papërmbajtshëm, Bajrami ndëshkon Napoli-n me një tjetër SUPER GOL nga distanca (VIDEO)

Një pasdite ëndrrash për Nedim Barjami-n, zvicerani me origjinë shqiptare i Empoli-t.

Fantazisti ka shënuar përsëri për skuadrën e tij kundër Napoli-t në ndeshjen e 1/8-ave të Kupës së Italisë.

21-vjeçari ka ndëshkuar Meret me një tjetër goditje të bukur nga jashtë zone dhe ka barazuar përkohësisht shifrat në 2-2.

Lojtarët e Gattuso-s, gjithsesi, janë kthyer në avantazh me Petagna-n në minutën e 77-të.

Related posts

FITORE E MADHE NË “WANDA METROPOLITANO”/ Atletico bën përmbysjen e “çmendur” dhe i shkëputet Barcelonës

Delo.autor

LIVE/ Barcelona-Atletico Madrid, starton superndeshja në “Camp Nou”

Delo.autor

KËRKOHET ME NGULM NGA GJIGANTI SPANJOLL/ Mesfushori Wijnaldum vendos të ardhmen, shtang trajnerin Klopp

Delo.autor

Leave a Comment