LIVE/ La Liga: Mbyllet ndeshja Granada-Barcelona. Rezultati 0-4

Barcelona do të luajë në transfertë kundër Grandas prej orës 18:30. Trajneri Ronald Koeman ka ndryshuar sërish formacionin.

Numri një i stolit ka hedhur nga minuta e parë Leo Messin, Dembelen dhe Griezmann. Nuk mungon as i riu Pedri që po bën mjaft mirë në skuadrën katalanase.

Mbrojtja mbetet e arnuar me Dest, Jordi Alba, dhe Araujon. Mbetet për t’u parë nëse Barca do të vazhdojë me rezultate pozitive, pasi ka patur shumë oshilacione këtë sezon.

LIVE/ Granada – Barcelona 0-4

Mbyllet ndeshja

MINUTA 63/ Barcelona shënon golin e katërt falë Antoine Griezmann.

Nis pjesa e dytë

****

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 42/ Barcelona thellon shifrat me golin e shënuar nga Lionel Messi.

MINUTA 36/ Barcelona dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Lionel Messi.

MINUTA 14/ Barcelona kalon në avantazh me golin e shënuar nga Antoine Griezmann.