Futboll La Liga Sport

KËRKON PËRFORCIME NË EKIP/ Arrihet marrëveshja, “Katalanasit” sigurojnë mbrojtësin e Manchester City-t…

Duket se marrëveshja ndërmjet Eric Garcias dhe Barcelonës është mbyllur. Lojtari i Manchester City-t pritet të largohet nga ekipi anglez, pasi nuk ka rinovuar.

20-vjeçari nuk do të mbetet në Manchester. Mediet angleze bëjnë me dije se futbollisti ka arritur akordin me drejtuesit e katalanasve. Ai do të transferohet në Camp Nou.

Marrëveshja është arritur ndërmjet lojtarit dhe spanjollëve, por ka ende punë. Barcelona duhet të gjejë gjuhën e përbashkët me “Qytetarët” për marrëveshjen mes klubeve.

Related posts

LIVE/ Po luhet ndeshja “Euro 2020” Angli-Kosovë. Rezultati 4-1

Delo.autor

Igli Tare “braktis” zyrën e drejtorit, i rikthehet fushës dhe golave me Lacion (VIDEO)

Sadik.Autor

“LUFTA” PËR MBAPPE/ Liverpool dhe Reali i falen kontratës. Sulmuesi francez do të kushtojë vetëm…

Delo.autor

Leave a Comment