Futboll Premier League Sport

KËRKON PËRFORCIME NË PRAPAVIJË/ Klopp gjen mbrojtës në Angli, zëvendësuesi i Van Dijk vjen nga rivalët. Ja emri…

Arsenali i ka ofruar mundësinë Liverpoolit për të nënshkruar me Sokratis Papastathopoulos. Mbrojtësi grek nuk po gjen veten në Londër, por mund të kalojë nën urdhrat e trajnerit Klopp.

Kampionët e Anglisë kanë probleme me qendrën e mbrojtjes. Fabrizio Romano shkruan se marrëveshja mund të arrihet nëse “Redsat” kanë dëshirë.

Arteta e tha dhe vetë se Sokratis mund të huazohet. Klopp nga krahu tjetër ka nevojë për lojtarin dhe do ta ndihmonte shumë. Greku ka eksperiencë te madhe në Angli.

Related posts

FITORJA NDAJ MAN UNITED/ Klopp: Fabinho ka qenë i jashtëzakonshëm, luajti në…

Isa.Autor

NAPOLI-JUVE/ Allegri, shaka me Ancelottin: Ai është profesori, të shohim kush fiton…

Isa.Autor

Juventus-Milan, rivaliteti i humbur në kërkim të shkëndijave të dikurshme

Sadik.Autor

Leave a Comment