Futboll Premier League Sport

MANCHESTER CITY-BRIGHTON/ Foden dhuron spektakël në “Etihad” dhe zhbllokon sfidën për “Qytetarët” (VIDEO)

Manchester City-Brighton, ndeshje e vlefshme për javën e 18-të të Premier League, është zhbllokuar në fundin e pjesës së parë.

Kanë qenë Qyteyarët që kanë kaluar në avantazh në minutën e 44-t.

Autori i golit ka qenë Foden, i cili ka shmangur dy kundërshtar dhe ka mposhtur portierin e miqve me një goditje të zgjuar brenda zonës së rreptësisë.

VIDEO

Related posts

PESË SHQIPTARË NË FORMACION/ Skuadra zviceriane triumfon në ndeshjen e parë të kampionatit

Delo.autor

DISFATA NDAJ BRAZILIT NË COPA AMERICA/ Ja nota për Messin pas eliminimit, më i miri u shpall… (FOTO)

Delo.autor

MotoGP/ Marquez nuk do të niset i pari pasi dënohet nga komisarët

Sadik.Autor

Leave a Comment