Futboll Seria A Sport

MERKATO E JANARIT/ Befasohet Juventus, trajneri Zidane bind talentin dhe prish planet e “bardhezinjve”

Juventus vazhdon të punojë në merkato, por ka ardhur një lajm i keq për merkaton e verës.

Fabio Paratici ka vënë në shënjestër prej shumë kohësh të riun Eduardo Camavinga, 18-vjeçari që ka mahnitur të gjithë me fanellën e Rennes.

Dëshira e Juventus për ta marrë në Torino është bërë akoma më e ëvshtirë nga Real Madrid.

Sipas Don Balon, në fakt, Camavinga duket se është bindur nga Zidane për t’u transferuar te Los Blancos.

Related posts

WOLVES-CHELSEA/ “Blutë e Londrës” kërkojnë rikthimin tek rezultatet pozitive (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

KAMPIONATI ITALIAN NË “KARANTINË”/ Ja kur pritet të luhet Milan-Genoa dhe Juventus-Inter

Delo.autor

“Plaket” Nainggolan/ Shihni si duket pa një dhëmb (FOTO)

Q.Autor

Leave a Comment