Futboll Kategoria Superiore Sport

NGA DEDE TEK ORGES SHEHI/ Ja si ndryshon formacioni i Kampionëve të Superiores…

Do të jetë një Tiranë luksi për Orges Shehin. Elton Kale dhe Jurgen Çelhaka për një javë mund të jenë titullarë. Nuk mbaron me kaq, në sulm Shehi do të ketë disa lojtarë, duke filluar nga Torasa, Muçi, Seferi, Vairinen, Halili e Kale.

Të gjithë këta duhet ta tregojnë veten për të fituar një fanellë titullari. Edhe në mbrojtje skuadra është e plotë, ndonëse Kristi Vangjeli vazhdon të ketë probleme personale dhe nuk është pjesë e ekipit. Shkurt, Shehi ka një skuadër të kompletuar nga porta deri në sulm.

I takon trajnerit që të vendosë 11-shen më të mirë fituese në fushën e lojës.

Related posts

Maradona në stadium me të dashurën 27-vjeçare, edhe pse mjekët… (FOTO)

Sadik.Autor

PAS FITORES NDAJ SKËNDERBEUT/ Aleksi optimist: Kemi filluar të luajmë futboll të…

Delo.autor

“NDESHJE E TMERRSHME”/ “Shpërthen” Pique: Kemi prekur fundin, jam i pari që pranoj të largohem

Delo.autor

Leave a Comment