Futboll Premier League Sport

NUK PO AKTIVIZOHET NË POZICIONIN E TIJ/ Ylli i Chelsea-t i mërzitur me trajnerin Lampard, mendon lëvizjen drejt Italisë

Trajneri i Chelseas, Frank Lampard, nuk po ka sukses në krye të ekipit londinez. Numri një i stolit nuk po arrin t’i marrë më të mirën Wernerit dhe Havertzit që u blenë në merkaton e verës.

Dy yjet e merkatos nuk janë aty ku duhet, pa harruar dëmtimet e shpeshta të Hakim Ziyech. Lampard është vendosur nën kritika se nuk po aktivizon futbollistët në pozicionet e tyre dhe një prej tyre është dhe N’Golo Kante.

Mesfushori francez nuk po luan në pozicionin e tij natyral dhe nuk është i kënaqur me situatën. Interi e kërkon me ngulm në verë dhe po bën maksimumin për ta rrëmbyer. Kante nga krahu tjetër po e mendon seriozisht largimin nga blutë e Londrës.

Related posts

PAS HUMBJES NDAJ MANCHESTER CITY-T/ Morinho fajëson “penalltitë moderne”: Na e ka bërë gjithçka më të vështirë

Delo.autor

“BLINDOHET” SULMI TEK TIRANA/ Ja si pritet të rreshtohen “bardheblutë” me afrimin e yllit Ngo…

Delo.autor

“Gjaku LUMË”/ Dëmtim horror për sulmuesin e kombëtares franceze, rrezikon Botërorin (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment