Futboll Kategoria Superiore Sport

PUBLIKOHET AXHENDA/ Kategoria Superiore rikthehet të dielën, ja oraret e 5 sfidave të javës…

Kategoria Superiore do të rikthehet sërish në fundjavë, ku ditën e dielë janë planifikuar të luhen 3 sfidat e javës së 16-të, e cila do të mbyllë siparin ditën e hënë, me 2 takime të tjera.

Skënderbeu-Apolonia dhe Kukësi-Bylis janë 2 sfidat e para e para që do të startojnë ditën e diel në orën 13:45, ndërkohë që Vllaznia-Kastrioti është takimi tjetër i planifikuar për t’u luajtur në fundjavë në orën 16:45.

Dita e hënë do të kulmojë me përballjet Tirana-Lacci dhe Teuta-Partizani, të gjithë këto takime për t’u shijuar edhe jetuar, teksa pritet të vendosin jo pak për sa i përket objektivave të skuadrave.

Të dielën:

13:45 Kukësi-Bylis

13:45 Skënderbeu-Apolonia

16:45 Vllaznia-Kastrioti

Të hënën:

13:45 Tirana-Laçi

16:45 Teuta-Partizani

Related posts

“EURO 2020″/ E pabesueshme, shikoni si Sanches tremb Gjermaninë me një goditje të frikshme (VIDEO)

Delo.autor

4 GOLA PËR NJË PIKË/ Milani vazhdon i pathyeshëm pas pandemisë edhe me Napolin

Delo.autor

PARTIZANI LUAN SFIDËN HISTORIKE NË CHAMPIONS/ Shikoni tifozët specialë që i mbështesin në tribuna (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment