Futboll Premier League Sport

TOTTENHAM-LIVERPOOL/ Mourinho kundër Klopp, gati për super ndeshjen (FORMACIONET ZYRTARE)

Pritet të startojë sfida e orës 21:00 mes Tottenhamit dhe Liverpoolit, e vlefshme për javën e 21 në Premier League.

Jose Mourinho vazhdon ta lërë në stol Gareth Balen për ndeshjet më të rëndësishme, nuk i beson uellsianit ende – në anën tjetër Xherdan Shaqiri është në stol për këtë ndeshjen për Liverpoolin.

FORMACIONET ZYRTARE

Related posts

Formacioni më i mirë në histori të La Ligas: Nga Messi, Johan Cruyff e deri tek Alfredo Di Stefano

Isa.Autor

PAS VERËS SË TRAZUAR/ Barcelona “blindon” të ardhmen me 400 milionë euro

Delo.autor

E BUJSHME/ Mbrojtësi lë Juventusin, afër City-t të Guardiolës

bora.autor

Leave a Comment