Futboll La Liga Sport

“TËRBOHET” PËR SITUATËN TEK BARCELONA/ Koeman: Nuk ka para dhe as president. Objektivi i janarit drejt…

E bllokuar nga problemet financiare dhe shtyrja e zgjedhjeve për presidentin e ri, Barcelona mund të humbasë një nga objektivat e tyre kryesorë.

Siç është raportuar nga Mundo Deportivo, në fakt, Arsenali synon të nënshkruajë Eric Garcia: Mikel Arteta e pëlqen shumë mbrojtësin, i cili e njeh mirë pasi e ka stërvitur atë te Manchester City.

Barcelona submit their first official bid for Man City defender Eric Garcia

PSG gjithashtu do të ishte i interesuar për spanjollin.

Kjo do të ishte një tjetër goditje e rëndë për katalanasit duke qenë se Koeman pret fuqizime por klubi nuk ka as para dhe as president të ri dhe gjithçka ka ngrirë.

Related posts

NË SPANJË TË SIGURTË/ Perez po përgatit goditjen e madhe, zëvendësuesi i Ronaldos është…

Isa.Autor

GRANADA-BARCELONA/ Trajneri Koeman i beson treshes së sulmit Messi, Dembele dhe Griezmann (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

“ÇMENDURI” NË PREMIER LEAGUE/ Bielsa dhe Leeds marrin fitore mes “fishekzjarreve” dhe frikës

Delo.autor

Leave a Comment