Bundesliga Futboll Sport

YLLI NORVEGJEZ NDRYSHON EKIP/ Talenti Haaland mund të largohet në verë. Raiola i gjen ekipin e ri

Erling Haaland mund të ketë një skuadër të re verën e ardhshme.

Sipas spanjolles TV3, norvegjezi do të ndryshojë përsëri ekip, duke u larguar nga Borussia Dortmund për të shkuar te një ekip i madh i Europës.

Mino Raiola, menaxheri i sulmuesit,  po mendon ta dërgojë te Barcelona me synimin për të lidhur marrëdhënie të reja me katalanasit që shumë shpejt do të ndryshojë president dhe bordin drejtues.

Related posts

Reali në krizë të thellë, por Zidane fiton kontratën e re “galaktike”

Q.Autor

ZHVILLOI DUELIN E FUNDIT TË KARRIERËS/ Shikoni ceremoninë madhështore për lamtumirën e Van Persie (VIDEO)

Delo.autor

“NDESHJET E 1/8 TË CHAMPIONSIT NUK LUHEN NË FUSHË NEUTRALE”/ Duka: Barcelona kërkon tifozët në “Camp Nou”

Delo.autor

Leave a Comment