Futboll Sport

EUROPA LEAGUE/ El Fardou Ben mposht portierin Donnarumma dhe rihap sfidën në “San Siro” (VIDEO)

Është barazuar ndeshja në San Siro mes Milan-it dhe Crvena Zvezda-s.

Miqtë, të cilëve iu është anuluar një gol nga VAR për një prekje me dorë, kanë realizuar një gol të rregultl në minutën e 24-t.

Autori ka qenë El Fardou Ben, i cili ka mposhtur Romagnolin dhe Donnarumma-n me një goditje të saktë diagonale.

VIDEO

Related posts

Osmani flet për të ardhmen dhe momentin më pikant

Sadik.Autor

NUK DUKET MIRË/ Veprime të çuditshme, Maradona shfaqet në intervistë sikur ka PIRË…

Isa.Autor

HUMBJA ME PËRMBYSJE NDAJ MANCHESTER CITY-T/ Pochettino: Diferencën e bëri barazimi kundër Leipzig

Delo.autor

Leave a Comment