Futboll Premier League Sport

I JASHTËZAKONSHËM/ Sulmuesi Rashford bën gjithçka vetë dhe zhbllokon sfidën ndaj Newcasle me një “MAGJI” (VIDEO)

Marcus Rashford ka kaluar në avantazh Manchester United kundër Newcastle.

Sulmuesi anglez ka zhbllokuar takimin e javës së 25-të të Premier pas një aksioni individual magjik.

Numri 10 i Djajve ka dërguar topin në rrjetë me një goditje të bukur.

VIDEO

Related posts

MILANI RINIS FESTËN/ Leonardo konfirmon: Kemi marrëveshje për talentin brazilian

Isa.Autor

Tottenham me stadiumin më të shtrenjtë në Angli

Q.Autor

Alisson, portieri që vlen sa një sulmues dhe garanton 15 pikë në vit

Sadik.Autor

Leave a Comment