Futboll Seria A Sport

MOMENTE FRIKE NË BERGAMO/ Sulmuesi i Napolit godet kokën dhe humbet ndjenjat. Dërgohet në spital (VIDEO)

Skena të frikshme nga Gewiss Stadium, ku Victor Osimhen u transportua jashtë fushës me një barelë.

Afër minutës së 90, pasi preku shpatullën e tij të operuar, ose ashtu siç dukej, nigeriani u shemb për tokë si pa ndjenja, edhe pse mund të ketë goditur kokën.

Punonjësit shëndetësorë dhe bartësit e barelës ndërhynë menjëherë dhe e transportuan atë në dhomat e zhveshjes për të ndërhyrë më pas dhe parë situatën.

Për të sqaruar se çfarë po ndodh, por sigurisht që rrezikon të jetë një problem tjetër për sezonin e Napolit dhe sulmuesin e saj të paguar 80 mln euro.

Lojtari u përmend më pas nga ambulanca, teksa do të shtrohet në spital për vizita të mëtejshme.

VIDEO

Related posts

POGBA “ÇMEND” MERKATON/ Real Madrid gati 80 milionë euro plus dy yjet e ekipit…

Delo.autor

MANCHESTER CITY-SCHALKE/ Pepe synon të arrijë çerekfinalen e Championsit (FORMACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

GRANIT XHAKA “SHPËRTHEN” NDAJ TIFOZËVE/ Shikoni çfarë bën pas zëvendësimit mesfushori shqiptar (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment