Futboll Seria A Sport

PAS FITORS NË DERBI NAJ MILAN/ Javier Zanetti në delir: Komplimente, ndeshje e madhe. Forca Inter (FOTO)

Pas fitores në derbi ndaj Milanit me rezultatin 0-3, ish-kapiteni legjendar njëkohësisht zëvendëspresidenti i Interit, Havier Zaneti është i ekzaltuar pas këtij suksesi ndaj kuqezinjve.

Zaneti me anë të një postimi në profilin e tij në rrjetin social “Instagram” ka publikuar një foto të Interit me rezultatin final në derbi dhe duke shkruajtur:

“Ndeshje e madhe! Komplimente të gjithëve! Gjithmonë së bashku. Forca Inter!”, përfundoi postimin Havier Zaneti. Kujtojmë që skuadra zikaltër pas kësaj fitoreje shkëputet në krye në +4 nga Milani i vendit të dytë.

Related posts

Njihuni me 7 detaje që u shënuan, në javën e parë të Botërorit

Sadik.Autor

Një tjetër kuqezi në lëvizje, mbrojtësi i U21 përfundon në Serinë C

Isa.Autor

BARCELONA-MANCHESTER UNITED/ Starton sfida në “Camp Nou”

Delo.autor

Leave a Comment