Futboll Sport

E PAZAKONTË/ Trajneri kap kundërshtarin dhe e përplas në tokë (VIDEO)

Një moment tejet interesant është regjistruar në kampionatin holandez, në ndeshjen mes Gronigen dhe Emen.

Gjatë ndeshjes, trajneri i Groningen kap te qafa lojtarin kundërshtar me këtë të fundit që bie menjëherë në tokë. Gjithsesi arbitri nuk e konsideroi ai diçka të madhr këtë dhe e kaloi vetëm me karton të verdhë për Dani Bujis.

Menjëherë pas episodit të ndodhur, kjo ka nisur të bëjë xhiron e internetit.

Related posts

PLAS KEQ NGA RUMANIA/ Menaxherja e njohur rreh trajnerin e klubit Astras (VIDEO)

Delo.autor

EURO 2020/ Mbyllet ndeshja Gjermani-Irlandë e Veriut. Rezultati 6-1

Delo.autor

MIQËSORJA/ Uellsianët “pushtojnë” Elbasanin, mbërrijnë 20 autobusë me tifozë (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment