Futboll La Liga Sport

BARCELONA-VALLADOLID/ Koeman i beson treshes së sulmit Griezmann, Dembele dhe Messi (FORMACIONET ZYRTARE)

Humbja e Atletico Madridit ndaj Sevillës mbrëmë e ka lumturuar më së shumti ekipin e Barcelonës, që tashmë e ka mundësinë t’i afrohet në vetëm një pikë.

Sonte me fillim nga ora 21:00 katalunasit e presin Valladolidin ku synojnë vetëm fitoren.

Ronald Koeman ka emëruar edhe 11-shen startuese në këtë ndeshje.

FORMACIONET ZYRTARE

Related posts

FORMULA 1/ Sebastian Vettel: Nëse nuk kemi makinë të shpejtë, do të jetë një dështim

Delo.autor

“AGNELLI, JE NJË GJYSMË BURRË M*TI”/ Tifozët e Inter-it ndezin atmosferën në prag të sfidës me Juventus (FOTO)

Delo.autor

RUSI 2018/ Meksikë-Suedi, një pikë mjafton për meksikanët

Sadik.Autor

Leave a Comment