Futboll Seria A Sport

NAPOLI-INTER/ Gafë e pafalshme nga Handanovic, mbrojtësi “Zikaltër” realizon një autogol (VIDEO)

Një autogol i Stephan De Vrij në bashkëpunim me Handanovic i ka dhënë avantazhin Napolit në “Diedo Armando Maradona Stadium”…

Skuadra e Contes është goditur rreth fundit të pjesës së parë, pasi një krosim nga e majta ka sjellë në një mos rakordim mes portierit slloven dhe mbrojtësit holandez.

VIDEO

Related posts

MERKATO E VERËS/ Xhejms Adeniji bëhet me ekip të ri, ish-sulmuesi i Laçit dhe Skënderbeut rikthehet në…

Delo.autor

FLET LEGJENDA E LIVERPOOL/ Shaqiri ishte “basti” më i mirë i Jurgen Klop-it

Isa.Autor

VIDEO/ Qëlloi me shishe arbitrin, shiko reagimin befasues të tij

Q.Autor

Leave a Comment