Futboll Premier League Sport

“ÇFARË GOLI…”/ U bë hero duke shënuar në minutën e 95-të, Neuer mahnitet nga goli i Alisson (FOTO)

Portieri i Liverpulit, Alison Beker u bë protagonist absolut ditën e djeshme duke realizuar një gol me kokë në minutën e 95-të të takmit për t’i dhënë fitoren Liverpulit në sfidën ndaj Uest Bromit.

Menjëherë në drejtim të Alison vërshuan mesazhet e përgëzimit në rrjetet sociale, duke e portretizuar brazilianin si “hero”. Një ndër ta ishte dhe portieri i Bajernit dhe kombëtares gjermane, Manuel Nojer, i cili me anë të një postimi në “Instagram” përgëzoi kolegun e tij për golin e shënuar.

“Çfarë goli miku im!”, shkruan Nojer duke ju referuar golit spektakolarë me kokë nga Alison.

Related posts

ROMA-MILAN/ Pas një aksioni nga “Kuqezinjve”, sulmuesi Rebic dhuron spektakël dhe realizon një “PERLË” (VIDEO)

Delo.autor

SHUHEN SHPRESAT E ITALISË PËR ALAN/ Lojtari i Napolit merr ftesën zyrtare nga Brazili

Isa.Autor

TRAGJIKE/ Kampioni i botës në snowboard gjendet i vdekur në det

Delo.autor

Leave a Comment