Futboll Sport

E ARDHMJA E CR7-ËS/ Xheorxhina Rodriguez zbulon lajmin e bujshëm. Ja çfarë do të ndodhë me ylli portugez

Xheorxhina Rodriguez, partnerja e Kristiano Ronaldos, ka hedhur dritë mbi të ardhmen e yllit portugez, duke ngrohur zemrat e tifozëve bardhezinj. Gjatë xhirimeve të një dokumentari për jetën e saj, bukuroshja seksi, ka zbuluar në mënyrë krejt spontane se Ronaldo do të vijojë të jetë pjesë e Juventusit.

E pyetur për të ardhmen e partnerit të saj, modelja nuk hezitoi as për një moment, duke konfirmuar me besim të plotë dëshirën e yllit portugez për të qëndruar te Juventus.

“Se queda (Do të qëndrojë)”, u përgjigj Xheorxhina, duke hedhur poshtë zërat për lamtumirën e mundshme të CR7 nga Juventusi pas rikthimit të trajnerit Alegri.

Related posts

“NUK KA GJETUR DASHURINË E JETËS”/ Rebiç, beqari që u martua me “Djallin”. Kroati gati të ngrejë Milanin (FOTO)

Delo.autor

RIKTHEHET TEK FITORJA PAS 3 HUMBJEVE RADHAZI/ Reina hero, mposht VAR-in dhe i jep triumfin Milanit

Delo.autor

U largua nga Partizani, mbrojtësi i njohur firmos kontratë të re në Zvicër (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment