Futboll Kategoria Superiore Sport

FOTOLAJM/ Tifoz special në finalen e Kupës së Shqipërisë, ylli i Shkëndijës prezent në tribunën e “Air Albania”

Teksa kanë mbetur disa minuta para fillimit të finales së Kupës ndërmjet Vllaznisë dhe Skënderbeut, shkallët e stadiumit “Air Albania” janë mbushur nga tifozë ku disa prej tyre special.

Një prej tyre i pranishëm në finalen e Kupës do të jetë dhe sulmuesi i Shkëndijës së Tetovës, Besart Ibraimi.

34 vjeçari u shpall golashënuesi i kampionatit me 24 gola të realizuar duke ndihmuar kuqezinjtë të fitojnë titullin kampion.

Related posts

TË FIKSUAR PAS KUMBULLËS/ Lazio ofron dy shqiptarë për të bindur Veronën, ja emrat

Delo.autor

I papërmbajtshëm Partizani, i shënon golin e dytë Luftëtarit brenda 4 minutash (VIDEO)

Sadik.Autor

United ofron Martialin plus para shtesë, për yllin që po shkëlqen në kampionatin gjerman 

Sadik.Autor

Leave a Comment